Osobný odber

 

Jednou z veľkých výhod je najmä časová nezávislosť od doručovateľa. Ďalšou výhodou je rýchlosť, obzvlášť, keď tovar súrne potrebujete. V prípade osobného odberu z TRODAT-u v Matúškove Vás budeme hneď, ako to bude možné, kontaktovať  telefonicky, mailom, alebo pošleme SMS správu, že tovar je pripravený k odberu.

 

Doprava kuriér

 

Tovar vám bude doručený nasledujúci pracovný deň hneď, ako obdržíte od nás správu e-mailom o kompletnosti Vašej objednávky. Prepravná kuriérska spoločnosť  doručuje tovar obvykle na ďalší pracovný deň medzi 8:00 a 18:00 po celej SR.

Presný výber hodiny dodania nie je možné zabezpečiť. Ak Vás prepravca nezastihne,  zanechá informáciu o ďalšom pokuse doručenia. Spravidla je to ďalší pracovný deň.

 

Doprava kuriér zadarmo

 

Objednať tovar nad 49 € (MOP) / 100 € (VOP) bez DPH  sa oplatí. Tovar vám kuriér doručí na ďalší pracovný deň na jedno odberné miesto úplne zadarmo. Výnimku tvoria objednávky obsahujúce nadrozmerný tovar, ako kovový nábytok, kancelársky nábytok, trezory a tovary s väčším objemom a hmotnosťou. U týchto objednávok sa cena a spôsob dopravy rieši s dohodou.

 

Doprava kuriér za poplatok

 

Nákup pod 49 € (MOP)/ 100 € (VOP)  bez DPH..............4,50 bez DPH......5,40 s DPH

Poplatok za dobierku..........................................................1 €    bez DPH......1,20 s DPH